Seuran fanituotteet nyt myös kotiinkuljetuksella
18.3.2020 13:35 Uutiset / Seuran etusivu

Tunnusta väriä - osta seuran fanituote

Seuran toimistolle on saapunut uusia fanituotteita ja nyt niitä on mahdollisuus saada myös kotiinkuljetuksena! Tunnusta väriä ja hanki itsellesi lippalakki, tuubihuivi, pipo tai vaikka seuran fanipaita nyt ennen kuin osa tuotteista pääsee loppumaan. Samalla voit tukea seuramme toimintaa.

TUOTTEET

Siirry fanituotesivullemme.

TILAAMINEN

Ikäluokat tilaavat tuotteet kootusti ja yhteyshenkilö lähettää tilauksen sähköpostilla: toimisto@ylojarvenilves.fi.
Yksityishenkilöt tilaavat tuotteet verkkolomakkeella - SIIRRY TILAUSLOMAKKEESEEN

MAKSAMINEN

Ikäluokkien tilaukset laskutetaan seuraavan laskutuksen yhteydessä.
Yksityishenkilöiden tuotteet veloitetaan korttimaksuna toimituksen yhteydessä.

TOIMITUS

Ennen 31.3.2020 tehdyt yli 25 €:n tilaukset toimitetaan Ylöjärvellä (noin 7 kilometrin säteellä seuran toimistosta) kotiovelle. Muissa tapauksissa toimitus tapahtuu seuran toimistolta sovittuna ajankohtana tai ikäluokkatilauksissa yhteyshenkilön kautta. Voit lisätä halutessasi kotiintoimitettuihin tilauksiin vapaaehtoisen toimitusmaksun maksun yhteydessä.


   
Lisää uutisia
Ylöjärven Ilves ry
«  Syyskuu   »
Kategoriat